Vitamin Active – Hydratační bublinková pleťová maska „Vitaminová bomba“.

39 Kč / 2 x 7 ml
Skladem

Dopřejte pokožce úžasnou mikro masáž s jemnými kyslíkovými bublinami spolu s hydratační bublinkovou maskou. Za pouhých 10 minut je pokožka neuvěřitelně čistá, hydratovaná, hladká a zářivá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte pokožce úžasnou mikro masáž s jemnými kyslíkovými bublinami spolu s hydratační bublinkovou maskou. Za pouhých 10 minut je pokožka neuvěřitelně čistá, hydratovaná, hladká a zářivá. Podobně jako lahodné pomerančové želé, svěží a průhledné, se maska snadno a hladce rozprostírá po pokožce a mění se ve vzdušnou pěnu, která hluboce čistí pokožku od nečistot a toxinů a zároveň ji nasycuje kyslíkem a živinami. Ochraňuje pokožku před vráskami, probouzí v pokožce energii a dodává ji okamžitou záři.

Aktivní látky: Koktejl vitamínů A, C, E, F vám umožní kompenzovat nedostatek vitamínů a antioxidantů v pokožce, stimuluje produkci přírodního kolagenu a elastinu, vyplňuje pokožku pružností, dodává krásnou záři. Aktivní ovocné kyseliny (mléčná a glykolová) dodávají pokožce hlubokou hydrataci, stimulují procesy obnovy pokožky, zesvětlují stařecké skvrny, stopy po akné a další nedokonalosti, činí pleť rovnoměrnou, čistou a měkkou.

Aplikace: Naneste masku na očištěnou, vlhkou pokožku, vyhněte se oblasti očí, po 7-10 minutách opláchněte teplou vodou. Používejte 1-2krát týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: