Vitamin Active – Očišťující bublinková pleťová maska „Kyslíková bomba“.

39 Kč / 2 x 7 ml
Skladem

Nádherná bublinková mikro masáž s bublinkami aktivního kyslíku. Čistící bublinková maska poskytuje detoxové očistění, stahuje póry a dodává pokožce svěží a vyrovnaný tón.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherná bublinková mikro masáž s bublinkami aktivního kyslíku. Čistící bublinková maska poskytuje detoxové očistění, stahuje póry a dodává pokožce svěží a vyrovnaný tón. Jemná gelová struktura masky se snadno nanáší na pleť a po chvíli se mění v načechranou pěnu, která účinně čistí pokožku od nečistot a toxinů a zároveň ji nasycuje kyslíkem a vitamíny.

Aktivní látky: Fermentovaný koktejl z plodů super potravin – (calamondin, satsuma, vodní meloun, ziziphus, zázvor, kale, chia, indické granátové jablko, moringa, sezam) dodává bublinkové masce výjimečné vlastnosti. Za pouhých 10 minut dostane pokožka silný náboj energie, je nasycena těmi nejcennějšími zvlhčujícími a vyživujícími látkami, v pokožce se aktivují procesy obnovy, zlepšuje se buněčné dýchání, pokožka se stává jasnou a hladkou. Bioaktivní citrusová voda, obohacená o koktejl vitamínů A, C, E, F, vyplňuje pokožku pružností a svěžestí, činí pleť rovnoměrnou a čistou a jemně září.

Aplikace: Naneste masku na očištěnou, vlhkou pokožku, vyhněte se oblasti očí, po 7-10 minutách opláchněte teplou vodou. Používejte 1-2krát týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: