Ideální postava – Anticelulitidní MASKA – zábal s hřejivým efektem.

489 Kč / 450 ml
Skladem

Inovativní receptura zábalové masky obsahuje patentovaný komplex Symfit, který zajišťuje trojitý efekt: zvyšuje se odbourávání tuků, snižuje se plnění tukových buněk tuky, tvorba nových tukových buněk se zpomaluje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní receptura zábalové masky obsahuje patentovaný komplex Symfit, který zajišťuje trojitý efekt: zvyšuje se odbourávání tuků, snižuje se plnění tukových buněk tuky, tvorba nových tukových buněk se zpomaluje. Komplex Slimming Body Wrap nasycuje buňky aktivními mikroelementy, tonizuje a posiluje strukturu pokožky, čímž pomáhá zlepšovat postavu. Extrakt z pepřového oleje má hřejivý účinek. To aktivuje tok lymfy, zvyšuje průtok krve do problémových oblastí a zlepšuje metabolické procesy. Výsledkem je urychlení procesu pronikání aktivních složek do epidermis, odstranění toxinů a odpadu spolu s přebytečnou tekutinou, což výrazně zvyšuje účinnost anticelulitidních procedur.

Aplikace: Naneste produkt v silné vrstvě na pokožku problémových oblastí, zabalte do fólie, podržte po dobu 30-40 minut, opláchněte studenou vodou. Naneste krémový koncentrát nebo lipokorektorové sérum z řady „Ideální postava“. Zábalovou masku používejte 2-3x týdně v kúře 10 procedur. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje střídat masku-zábal s hřejivým účinkem a gelový zábal s chladivým účinkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: