ULTRA SLIM ideální postava –Anticelulitidní masážní krém korektor pro modelaci siluety (zahřívací efekt).

329 Kč / 200 ml
Skladem

Korekční krém se nanáší na čistou pokožku před masáží. Vhodné jak pro profesionální použití, tak pro samostatné použití doma. Krém prodlužuje a zesiluje účinek procedur pro korekci kontur těla, ideální pro zpevnění procedury tělového zábalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korekční krém se nanáší na čistou pokožku před masáží. Vhodné jak pro profesionální použití, tak pro samostatné použití doma. Krém prodlužuje a zesiluje účinek procedur pro korekci kontur těla, ideální pro zpevnění procedury tělového zábalu.

Bohatá tající textura, speciálně navržená pro masáž, lehce klouže po pokožce, jemně ji prohřívá, zajišťuje pronikání účinných látek do hlubokých vrstev a jako zdatný sochař pomáhá vytvarovat postavu snů.

Aktivní látky: Pro-Sveltyl přímo působí na tukové buňky, stimuluje jejich rychlé spalování, narušuje strukturu celulitidy a vyhlazuje povrch pokožky.

Prokázané* výsledky za pouhých 8 týdnů:

obvod pasu je snížen až 5 5 cm

obvod boků se zmenší až o 4,5 cm

Komplex Symfit podporuje odbourávání tukových zásob a zabraňuje jejich hromadění, zabraňuje vzniku nových problémových partií.

Prokázané** výsledky za pouhé 4 týdny:

objem tukových buněk se zmenší o 35 %

Plnění tukových buněk tuky je blokováno o 55 %

odbourávání tuku je stimulováno o 60 %

tvorba nových tukových buněk se zpomaluje o 80 %

Plody Goji mají antioxidační vlastnosti, zlepšují produkci kolagenu, mají zpevňující a modelující účinek. Kokosový olej a bambucké máslo zvyšují pevnost a pružnost pokožky, dodávají jí hladkost, jemnost a hedvábnost a zabraňují vzniku strií.

Použití: Naneste na vyčištěnou pleť před masáží. Dopřejte si masáž. Pro maximální výsledky se doporučuje používat v kombinaci s dalšími produkty v řadě. Krém prodlužuje a zesiluje účinek procedur pro korekci kontur těla, ideální pro zpevnění procedury tělového zábalu.

Doporučeno pro použití na břicho, pas, hýždě, stehna, paže, kolena. Po masáži se navíc doporučuje použít další produkty z řady, například termální krém, zeštíhlující masku, noční booster sérum atd.

Doporučení pro anticelulitidovou masáž: Každé cvičení by mělo trvat 1–1,5 minuty. Pokud chcete rozmanitost, proveďte několik přístupů po dobu 30 sekund. Pro dosažení nejlepších výsledků je důležité provádět anticelulitidovou masáž v kurzech: 10–14 procedur každé 1–3 dny. Optimální přestávka mezi kurzy je tři až šest měsíců.

1. Hlazení. Tento prvek by měl zahájit a ukončit postup. Provádějte tahy lehkými přímými, kruhovými a klikatými pohyby.

2. Poplácání. Aktivně poklepávejte problémové oblasti rukama.

3. Hnětení. Uchopte pokožku rukama a hnětete problémové oblasti bez použití silného tlaku.

4. Tlak. Intenzivně tlačte pěstí nebo klouby na různé části problémových partií po dobu 2-3 sekund.

5. Tření. Kruhovými, spirálovitými nebo přímými pohyby třete pokožku, aniž byste si dovolili sklouznout ruce.

6. Štípání. Proštípejte pokožku s různou intenzitou.

Ve stejném pořadí pracujte na dalších problémových oblastech: hýždě, kolena, pas atd.

Masáž je kontraindikována v těhotenství, křečové žíly, onemocnění kardiovaskulárního systému, kožní problémy v ošetřované oblasti: vyrážky, podráždění, velká mateřská znaménka.

*prověřeno Silab (Francie) **prověřeno Symrise (Německo)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: