ULTRA SLIM ideální postava – Kávovo zázvorový tělový peeling proti celulitidě (horká receptura).

349 Kč / 180 g
Skladem

Kávovo-zázvorový peeling kombinuje hloubkové čištění pokožky a intenzivní anticelulitidovou termální masáž, která vám umožní skutečně si užít procedury tvarování postavy a hubnutí. Aktivuje odbourávání tuků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kávovo-zázvorový peeling kombinuje hloubkové čištění pokožky a intenzivní anticelulitidovou termální masáž, která vám umožní skutečně si užít procedury tvarování postavy a hubnutí.

Aktivní látky: Přírodní káva aktivně masíruje pokožku, jemně odstraňuje odumřelé buňky, leští a vyhlazuje pokožku, připravuje ji na aplikaci dalších produktů z řady a výrazně zvyšuje jejich účinnost. Zázvor urychluje metabolismus v buňkách, urychluje odbourávání tuků, stimuluje procesy obnovy, má výrazný liftingový a anticelulitidní účinek. Červená paprika zvyšuje prokrvení problémových partií, aktivuje mikrocirkulaci, pomáhá odstraňovat přebytečnou tekutinu a toxiny z buněk a zlepšuje tón pleti. Grapefruit pomáhá normalizovat metabolické procesy v pokožce a postupně eliminovat celulitidu, pomáhá udržet dosažené výsledky po dlouhou dobu. Makadamiový, sladký mandlový a hroznový olej hloubkově hydratují pokožku, zvyšují její pevnost a pružnost, dodávají hladkost, jemnost a hedvábnost a zabraňují vzniku strií.

Pravidelné používání peelingu pomáhá redukovat tukové zásoby v oblasti břicha, pasu, boků, paží, kolen a dalších problémových partií.

Použití: Naneste malé množství na pokožku, masírujte 3-5 minut, opláchněte vodou. Pro maximální výsledky se doporučuje používat v kombinaci s dalšími produkty v řadě. Vyhněte se kontaktu se sliznicemi. Produkt je velmi aktivní, takže je možné brnění a zarudnutí pokožky, to je normální reakce. Pokud se objeví silné pálení nebo nepříjemné pocity, opláchněte produkt a naneste zklidňující krém.

Tipy pro použití: Pro maximální účinek peeling aplikujte na suchou nebo vlhkou pokožku, masírujte problémové partie – stehna, hýždě, břicho, paže. Doporučuje se masírovat krouživými pohyby od vnějšího okraje masírované oblasti do středu. To lze provést ručně nebo pomocí speciálního kartáče. Délka masáže by neměla přesáhnout 10 minut, pohyby by měly být intenzivní, ale ne traumatické. Po masáži peeling opláchněte vodou a dodatečně naneste další produkty z řady.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: