ULTRA SLIM ideální postava – Lymfodrenážní zeštíhlovací maska ​​na břicho a pas (studená receptura) nesmyvatelná.

349 Kč / 200 ml
Skladem

Pro rychlé a efektivní zmenšení objemu břicha a pasu - až 5 cm! - speciálně navržená zeštíhlovací maska pro lymfodrenáž. Poskytuje silný odvodňovací účinek, snižuje tělesný tuk, zpevňuje a napíná pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro rychlé a efektivní zmenšení objemu břicha a pasu - až 5 cm! - speciálně navržená zeštíhlovací maska pro lymfodrenáž. Poskytuje silný odvodňovací účinek, snižuje tělesný tuk, zpevňuje a napíná pokožku. Intenzivní receptura zeštíhlovací masky cílí na břišní a pasový tuk, má okamžitý liftingový a zpevňující účinek a pomáhá vytvořit postavu vašich snů.

 

Aktivní látky: 

Pro-Sveltyl přímo ovlivňuje buňky tukové tkáně, stimuluje jejich rychlé spalování, rozkládá strukturu celulitidy a vyhlazuje povrch pokožky.
Osvědčené * výsledky za pouhých 8 týdnů:
Zmenšuje obvod pasu až o 5 cm
* prokázáno společností Silab (Francie).

Řasy Wakame mají silný lymfodrenážní účinek, stimulují aktivní odstranění přebytečné tekutiny a toxinů z buněk, což vám umožní dosáhnout rychlého a znatelného snížení objemu v oblasti břicha a v pase. Kofein aktivuje metabolické procesy v buňkách, zrychluje spalování tuků a pomáhá rychleji se zbavit dalších centimetrů. Slim Exess urychluje odbourávání tukových buněk, podporuje syntézu kolagenu a výrazně zlepšuje pružnost pokožky. Kyselina hyaluronová hluboce zvlhčuje a posiluje pokožku, zvyšuje její pevnost a pružnost, zabraňuje vzniku strií. Bobule goji mají silné antioxidační vlastnosti, urychlují vylučování toxinů a přebytečné tekutiny z buněk a zlepšují produkci kolagenu. Freskolát a mentol zvyšují mikrocirkulaci krve v tkáních a poskytují příjemný a dlouhodobý pocit chladu. Kokosové a jojobové oleje zanechávají pokožku hladkou, měkkou a hedvábnou. Maska prodlužuje a zvyšuje účinek procedur konturování těla, ideální pro zajištění balicí procedury.

Použití: Masku naneste na očištěnou pokožku břicha a pasu. Neoplachujte. Pro maximální výsledky se doporučuje používat v kombinaci s dalšími produkty řady ULTRA SLIM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: