ULTRA SLIM ideální postava – Modelující termo krém pro expresní hubnutí (horká receptura).

359 Kč / 200 ml
Vyprodáno - dostupnost na dotaz
Položka byla vyprodána…

Termo krém je určen k modelování těla a k výraznému hubnutí v problémových partiích: stehna, hýždě, břicho, kolena, paže atd. Snižuje efekt „pomerančové pokožky“, vyrovnává reliéf a zlepšuje kontury těla, zpomaluje tvorbu nových tukových buněk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termo krém je určen k modelování těla a k výraznému hubnutí v problémových partiích: stehna, hýždě, břicho, kolena, paže atd. Snižuje efekt „pomerančové pokožky“, vyrovnává reliéf a zlepšuje kontury těla, zpomaluje tvorbu nových tukových buněk.

Aktivní receptura s červeným pepřem ihned po aplikaci na pokožku vytváří „termální skafandr“, který umožňuje dodávat aktivní složky do hlubokých vrstev pokožky, poskytovat delší a intenzivnější účinek a rychleji se zbavit dalších centimetrů. Zlepšuje se mikrocirkulace krve v tkáních, aktivují se metabolické procesy, urychluje se spalování tuků, pokožka se okamžitě stává pružnější a napnutější.

Aktivní látky:

Komplex Symfit podporuje rozklad tukových zásob a zabraňuje jejich hromadění, brání vzniku nových problémových oblastí.
Osvědčený * výsledek za pouhé 4 týdny:
Snižuje objem tukových buněk o 35%
O 55% blokuje plnění tukových buněk tuky
O 60% stimuluje odbourávání tuků
O 80% zpomaluje tvorbu nových tukových buněk
* prokázáno společností Symrise (Německo)

Slim Exsess urychluje štěpení tukových buněk, podporuje syntézu kolagenu, významně zlepšuje pružnost pokožky, snižuje výskyt i zanedbané celulitidy. Bobule goji mají silné antioxidační vlastnosti, urychlují vylučování toxinů a přebytečné tekutiny z buněk a zlepšují produkci kolagenu. Kyselina hyaluronová a vitamin E hluboce zvlhčují a posilují pokožku, zvyšují její pevnost a pružnost a zabraňují vzniku strií. Grapefruit pomáhá normalizovat metabolické procesy v pokožce a postupně eliminovat celulitidu, přispívá k dlouhodobému zachování dosažených výsledků. Zelený čaj tonizuje pokožku, zlepšuje její pružnost a pevnost. Zelená káva zrychluje metabolismus v buňkách, aktivuje odbourávání tuků, má výrazný liftingový a anticelulitidní účinek. Kokosové, sladké mandlové a jojobové oleje hluboce zvlhčují pokožku, zvyšují její pevnost a pružnost, dodávají hladkost, hebkost a hedvábnost, zabraňují vzniku strií.

Termo krém se doporučuje zejména při dietě a zvýšené fyzické aktivitě jako expresní program pro hubnutí a tvarování postavy, jakož i jako doplněk k dalším postupům proti celulitidě a modelujícím procedurám. Termo krém se nanáší na pokožku problémových partií očištěných peelingem (vyhýbat se kontaktu se sliznicemi) a nevyžaduje oplachování. Lze použít denně nebo střídat s jinými produkty řady ULTRA SLIM.

Aplikace: Aplikujte na očištěnou pokožku problémových oblastí. Neoplachujte. Vyvarujte se kontaktu se sliznicemi. Produkt je velmi aktivní, takže je možné brnění a zarudnutí pokožky, to je normální reakce. V případě silného pálení a nepohodlí produkt omyjte a naneste uklidňující krém.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: