ULTRA SLIM ideální postava – Noční intenzivní sérum – booster pro tvarování těla.

399 Kč / 200 ml
Skladem

Aktivní hubnutí během spánku. Aktivní sérum je zaměřeno na snižování nežádoucích objemů a formování postavy během spánku, kdy dochází ke zintenzivnění metabolických procesů v buňkách, což je skutečný koncentrát hubnutí a formování postavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní hubnutí během spánku. Aktivní sérum je zaměřeno na snižování nežádoucích objemů a formování postavy během spánku, kdy dochází ke zintenzivnění metabolických procesů v buňkách, což je skutečný koncentrát hubnutí a formování postavy. Postupné pronikání účinných látek do pokožky zajišťuje intenzivní účinek séra. Procesy odbourávání tuků a snižování objemu těla pokračují nejen během noci, ale i po celý další den.

Aktivní látky:

Komplex Symfit podporuje rozklad tukových zásob a zabraňuje jejich hromadění, brání vzniku nových problémových oblastí.
Osvědčené * výsledky za pouhé 4 týdny:
Snižuje objem tukových buněk o 35%
O 55% blokuje plnění tukových buněk tuky
O 60% stimuluje odbourávání tuků
O 80% zpomaluje tvorbu nových tukových buněk

Pro-Sveltyl přímo ovlivňuje buňky tukové tkáně, stimuluje jejich rychlé spalování, rozkládá strukturu celulitidy a vyhlazuje povrch pokožky.
Osvědčené ** výsledky za pouhých 8 týdnů:
Zmenšuje obvod pasu až o 5 cm
Zmenšuje obvod stehen až na 4,5 cm
* prokázáno společností Symrise (Německo)
** prokázáno společností Silab (Francie).

Mořská řasa fucus podporuje účinné hubnutí a konturování těla, posiluje a napíná pokožku, stimuluje produkci nových kolagenových vláken, čímž snižuje a vyhlazuje i výraznou celulitidu. Kyselina hyaluronová a vitamin E hluboce zvlhčují a posilují pokožku, zvyšují její pevnost a pružnost a zabraňují vzniku strií. Kokosové a jojobové oleje zanechávají pokožku hladkou, měkkou a hedvábnou. Sérum prodlužuje a zvyšuje účinek anticelulitidních a modelujících postupů, ideální pro fixaci balicí procedury. Lze použít denně.

Aplikace: Naneste sérum na očištěnou pokožku těla před spaním. Neoplachujte. Pro maximální výsledky se doporučuje používat v kombinaci s dalšími produkty řady ULTRA SLIM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: