Colastin – Čistící gelová pěna na obličej KOLAGEN+ELASTIN.

189 Kč / 200 g
Skladem

Jemný přípravek pro každodenní čištění pleti se ztrátou pružnosti. Účinně odstraňuje make-up, prach a přebytečný kožní maz, aniž by narušil hydrolipidovou rovnováhu pokožky, zachovává její jemnost a hebkost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elastin a kolagen tvoří „rámec“ a zajišťují hydrataci pokožky: jsou to klíčové strukturální proteiny extracelulárního matrixu. Právě díky nim, „proteinům mládí“, je pokožka silná, pevná a elastická. Jemný přípravek pro každodenní čištění pleti se ztrátou pružnosti. Účinně odstraňuje make-up, prach a přebytečný kožní maz, aniž by narušil hydrolipidovou rovnováhu pokožky, zachovává její jemnost a hebkost. Napíná pokožku a pomáhá zpevnit ovál obličeje, urychluje buněčnou regeneraci, zlepšuje celkový stav pokožky, zvyšuje kožní turgor, vyrovnává texturu pokožky a odstraňuje vrásky, zklidňuje pokožku, zmírňuje podráždění a snižuje zarudnutí, má léčivý účinek, hydratuje, udržuje jemnost a jemnost pokožky.

Aktivní komponenty: hydrolyzovaný kolagen, hydrolyzovaný elastin, panthenol Glycerol.

Návod k použití: Naneste malé množství produktu na obličej, krk a dekolt, lehkými krouživými pohyby masírujte, dokud se nevytvoří krémová pěna. Opláchněte teplou vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: