HYALURON GOLD – Micelární krém-pěna na mytí.

379 Kč / 175 ml
Skladem

Nejjemnější krémová pěna s bohatým složením aktivních látek (3 druhy kyseliny hyaluronové, biozlato, kolagen, ultrajemný micelární komplex) pečuje o pleť již ve fázi čištění a mytí díky ní je potěšením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejjemnější krémová pěna s bohatým složením aktivních látek (3 druhy kyseliny hyaluronové, biozlato, kolagen, ultrajemný micelární komplex) pečuje o pleť již ve fázi čištění a mytí díky ní je potěšením. Velmi pečlivě a šetrně čistí pokožku obličeje a očního okolí od make-upu a nečistot, nevysušuje a nenapíná ani tu nejcitlivější pokožku a zanechává pocit mimořádné čistoty a svěžesti.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku, napěňte, opláchněte vodou.

Receptura je založena na kyselině hyaluronové o třech molekulových velikostech:

  • 1. Kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností hydratuje pokožku v horních vrstvách, vyrovnává její tón, dodává svěží, jasnou a zářivou pleť.
  • 2. Středně molekulární kyselina hyaluronová proniká do středních vrstev pokožky, stimuluje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové, zlepšuje pevnost, hustotu a elasticitu pokožky.
  • 3. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová působí v nejhlubších vrstvách epidermis, doplňuje vlhkost, zpevňuje a vypíná pokožku.

Biozlato působí jako vodič, který umožňuje aktivním složkám pronikat rychleji a hlouběji do pokožky, výrazně zvyšuje účinnost jejich působení a urychluje procesy obnovy. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou přispívá biozlato k největší absorpci vlhkosti každou buňkou pokožky. Kolagen vyrovnává nedostatek vlastního kolagenu v pokožce, zabraňuje ztrátě tonusu, předčasnému prověšení a ochabování, posiluje strukturu pokožky, zlepšuje její elasticitu a hustotu.

Maximálního výsledku je dosaženo při komplexním použití řadových produktů. Vhodné pro všechny typy pleti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: