HYALURON GOLD – Očišťující pleťový tonik-lotion s obnovujícím účinkem.

219 Kč / 150 ml
Skladem

Tonikum s bohatým složením aktivních látek pokožku jemně obnovuje, čistí ji od odumřelých buněk a nečistot, zlepšuje buněčné dýchání, hydratuje pokožku a naplňuje ji životem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tonikum s bohatým složením aktivních látek (3 druhy kyseliny hyaluronové, biozlato, enzymy, betain) pokožku jemně obnovuje, čistí ji od odumřelých buněk a nečistot, zlepšuje buněčné dýchání, hydratuje pokožku a naplňuje ji životem.

Receptura je založena na kyselině hyaluronové o třech molekulových velikostech:

  • 1. Kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností hydratuje pokožku v horních vrstvách, vyrovnává její tón, dodává svěží, jasnou a zářivou pleť.
  • 2. Středně molekulární kyselina hyaluronová proniká do středních vrstev pokožky, stimuluje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové, zlepšuje pevnost, hustotu a elasticitu pokožky.
  • 3. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová působí v nejhlubších vrstvách epidermis, doplňuje vlhkost a „vytlačuje“ vrásky zevnitř, zpevňuje a napíná pokožku.

Biozlato působí jako vodič, který umožňuje aktivním složkám pronikat rychleji a hlouběji do pokožky, výrazně zvyšuje účinnost jejich působení a urychluje procesy obnovy. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou přispívá biozlato k největší absorpci vlhkosti každou buňkou pokožky. Přirozená exfoliační síla enzymů jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, urychluje procesy obnovy pokožky a zlepšuje buněčné dýchání. Betain - účinný přírodní zvlhčovač - nasycuje pokožku potřebnou vlhkostí, chrání před dehydratací. Den za dnem je povrch pleti vyrovnán, pleť je proměněna, stává se čistou, svěží a zářivou.

Aplikace: Naneste na vatový tampon, otřete pokožku. Používejte ráno a/nebo večer před krémem nebo sérem. Není určeno k odstraňování očního make-upu. Nevyžaduje další mytí a tonizaci.

Ideálně připravuje pleť na aplikaci produktů základní péče, zlepšuje pronikání účinných látek do hlubších vrstev pokožky, zvýrazňuje a prodlužuje jejich působení. Maximálního výsledku je dosaženo při komplexním použití řadových produktů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: