HYALURON VOLUME LIFT – Luxusní šampon pro hydrataci a regeneraci vlasů.

289 Kč / 470 ml
Skladem

Luxusní šampon z řady HYALURON GOLD. První hyaluronový šampon od VITEX s trojitým pečujícím komplexem pro maximální výsledky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní šampon z řady HYALURON GOLD. První hyaluronový šampon od VITEX s trojitým pečujícím komplexem pro maximální výsledky.

1. KYSELINA HYALURONOVÁ – HYDRATACE A REGENERACE Molekuly kyseliny hyaluronové jsou s chirurgickou přesností fixovány na poškozená místa vlasů, vyplňují je a obnovují, vyhlazují kutikulu, výrazně snižují lámavost vlasů a zabraňují třepení konečků.

2. PROVITAMIN B5 - LESK A MĚKKOST Pro-vitamín B5 proniká hluboko do poškozených vlasů, uzdravuje je a posiluje je zevnitř, díky čemuž jsou kadeře silné, pružné, jemné a neuvěřitelně lesklé.

3. BAVLNÍKOVÝ OLEJ - OBJEM A OCHRANA Bavlníkový olej jemně obaluje každý vlas, rovnoměrně rozprostřený po jeho povrchu, vytváří na vlasech přirozenou bariéru pro udržení optimální úrovně vlhkosti, dodává vlasům potřebnou hustotu a trvalý objem.

Moderní receptura šamponu tvoří jemnou krémovou pěnu, která dokonale zbaví vlasy nečistot a zbytků stylingu a zároveň na vlasech vytvoří neviditelnou strukturální síťku, která vlasy nadzvedne a udrží závratný objem kadeří.

Výsledek: vlasy jsou ozdravené, hydratované a regenerované po celé délce, získávají efektní objem a zářivý lesk.

Použití: Naneste na vlhké vlasy, napěňte, opláchněte vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: