Horoscope - Sprchový gel „Prvek vody“.

199 Kč / 200 ml
Skladem

„Prvek vody“, ke kterému patří znamení zvěrokruhu Rak, Štír a Ryby, svědčí o bohatství vnitřního světa, smyslnosti a vytříbenosti vnímání. Sprchový gel je obohacen o pět druhů mořských řas a mořské soli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Prvek vody“, ke kterému patří znamení zvěrokruhu Rak, Štír a Ryby, svědčí o bohatství vnitřního světa, smyslnosti a vytříbenosti vnímání. Sprchový gel "Prvek vody" je obohacen o pět druhů mořských řas a mořské soli, které s sebou přinášejí vlnu svěžesti a potěšení. Gel má aktivní detoxikační (čistící) účinek, hydratuje pokožku, dodává jí pružnost, tonus a jas.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku, napěňte, opláchněte vodou. Na světě je spousta tajemných věcí a patří k nim i tajemná znamení zvěrokruhu. Astrologové říkají, že všichni lidé jsou jedineční, stejně jako souhvězdí, ve kterých se narodili, ale spojují je 4 živly: oheň, země, voda a vzduch. Nová limitovaná řada sprchových gelů Horoscope Collection od společnosti BELITA je věnována vlastnostem a energii každého prvku a bude skvělým dárkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: