Dentavit – Zubní pasta „Ochrana zubů a dásní“.

199 Kč / 85 g
Skladem

Moderní receptura zubní pasty, obohacená o propolis a výtažky z léčivých bylin, je navržena speciálně pro spolehlivou ochranu zubů a dásní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní receptura zubní pasty, obohacená o propolis a výtažky z léčivých bylin, je navržena speciálně pro spolehlivou ochranu zubů a dásní. Pasta díky své přírodní čistící bázi účinně odstraňuje plak, leští zuby a dokonale je čistí. Přírodní komplex léčivých bylin (šalvěj, heřmánek, meduňka, měsíček) v kombinaci s propolisem a alantoinem má vynikající zklidňující, hojivé a protizánětlivé účinky. Citrát zinečnatý poskytuje spolehlivou prevenci tvorby zubního kamene.

Nejnovější technologie obnovy skloviny funguje jako tekutá výplň: vyplňuje a utěsňuje mikrotrhlinky v zubní sklovině, výrazně zlepšuje její pevnost a pomáhá předcházet kazům.

Doporučeno pro ty, kterým jejich zubní lékař doporučil, aby se na nějakou dobu zdrželi používání zubních past obsahujících fluor. Vhodné pro vegany.

Aplikace: Čistěte si zuby 2-3 minuty, vypláchněte ústa. Nepolykejte! Doporučuje se čistit si zuby alespoň 2x denně. Jen pro dospělé.

Bez fluoru, síranů a oxidu titaničitého.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: