Dentavit - Zubní pasta PARODONT ACTIVE s antibakteriálním komplexem.

199 Kč / 85 g
Skladem

Léčivé byliny výrazně snižují krvácivost dásní a snižují citlivost, zmírňují otoky a záněty dásní. Pyrofosforečnan sodný účinně chrání sklovinu před tvorbou zubního kamene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní receptura zubní pasty PARODONT ACTIVE díky vysoce účinným přírodním složkám současně skvěle čistí zubní sklovinu i od přetrvávajícího plaku a také pomáhá rychle snižovat záněty a krvácení dásní a předchází vzniku zubního kamene.Léčivé byliny výrazně snižují krvácivost dásní a snižují citlivost zubů (na studené, kyselé, horké, sladké), zmírňují otoky a záněty dásní. Pyrofosforečnan sodný účinně chrání sklovinu před tvorbou zubního kamene. Přírodní antibakteriální komplex léčí dutinu ústní. Allantoin má uklidňující a hojivé účinky.

Nejnovější technologie obnovy skloviny funguje jako tekutá výplň: vyplňuje a utěsňuje mikrotrhlinky v zubní sklovině, výrazně zlepšuje její pevnost a pomáhá předcházet kazům.

Doporučeno pro osoby náchylné k zánětům a krvácení dásní. Vhodné pro trvalé použití.

Aplikace: Čistěte si zuby 2-3 minuty, vypláchněte ústa. Nepolykejte! Doporučuje se čistit si zuby alespoň 2x denně. Jen pro dospělé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: