Dentavit - Zubní pasta pro CITLIVÉ ZUBY s aktivním vápníkem.

199 Kč / 85 g
Skladem

Moderní složení zubní pasty je navrženo speciálně pro ústní hygienu se zvýšenou citlivostí zubů a tenkou, oslabenou sklovinou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní složení zubní pasty je navrženo speciálně pro ústní hygienu se zvýšenou citlivostí zubů a tenkou, oslabenou sklovinou. Díky nízké abrazivitě pasta velmi důkladně, ale pečlivě, bez poškození skloviny, čistí zuby od plaku, chrání před tvorbou zubního kamene a kazu. Dusičnan draselný okamžitě a dlouhodobě snižuje citlivost na studené, horké, sladkosti, zejména v oblasti krčku zubů. Glycerofosfát vápenatý, jehož účinek je umocněn speciálními zpevňujícími složkami, výborně obnovuje zubní sklovinu a zvyšuje odolnost zubů proti působení kariogenních bakterií.

Nejnovější technologie obnovy skloviny funguje jako tekutá výplň: vyplňuje a utěsňuje mikrotrhlinky v zubní sklovině, výrazně zlepšuje její pevnost a pomáhá předcházet kazům.

Doporučeno pro přecitlivělé zuby a tenkou, oslabenou sklovinu, stejně jako pro použití po profesionálním i domácím bělení zubů.

Aplikace: Čistěte si zuby 2-3 minuty, vypláchněte ústa. Nepolykejte! Doporučuje se čistit si zuby alespoň 2x denně. Jen pro dospělé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: