Dentavit - Zubní pasta pro OPTICKÉ BĚLENÍ s leštícími mikrokrystaly EXTRA SVĚŽEST.

199 Kč / 85 g
Skladem

Doporučeno pro milovníky čaje a kávy, stejně jako pro ty, kteří kouří. Vhodné pro dlouhodobé udržení výsledků po profesionálním i domácím bělení zubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní gelová zubní pasta kombinuje 2 typy bělení: 1. optický – inovativní modifikátor barvy vizuálně dělá zuby viditelně bělejšími již po 1 aplikaci 2. mechanické – speciální leštící mikrokrystaly intenzivně a velmi opatrně, bez poškození skloviny, odstraňují plak a zubní kámen, pomáhají rychle zesvětlit i přetrvávající tmavé skvrny Fluoridové ionty díky své vysoké biologické dostupnosti snadno pronikají zubní sklovinou, podporují její mineralizaci a posilování, čímž zvyšují ochranu zubů před poškozením. Citrát zinečnatý poskytuje spolehlivou prevenci tvorby zubního kamene.

Nejnovější technologie obnovy skloviny funguje jako tekutá výplň: vyplňuje a utěsňuje mikrotrhlinky v zubní sklovině, výrazně zlepšuje její pevnost a pomáhá předcházet kazům. Doporučeno pro milovníky čaje a kávy, stejně jako pro ty, kteří kouří.

Vhodné pro dlouhodobé udržení výsledků po profesionálním i domácím bělení zubů.

Aplikace: Čistěte si zuby 2-3 minuty, vypláchněte ústa. Nepolykejte! Doporučuje se čistit si zuby alespoň 2x denně. Jen pro dospělé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: